صدای مشتری : 0414121 داخلی 1

تاریخچه گروه صنعتی اطهر: 

گروه صنعتی اطهر به مجموعه شرکت ها و کارخانجاتی اشاره دارد که بنیان آن در سال 1373 توسط جناب آقای جواد فشنگچی به عنوان مدیرعامل این مجموعه و اعضای هیئت مدیره آن با احداث کارخانه تولید آرد تحت عنوان « شرکت آرد اطهر» با ظرفیت 80 تن در روز نهاده شده و اینک با تجربه و مدیریت 25 ساله به بزرگترین کارخانه تولید آرد های تخصصی در کشور تبدیل شده است.

در سال 1382 با بروزرسانی تجهیزات و ماشین آلات، شرکت آرد اطهر به عنوان یکی از بهترین کارخانجات آرد استان آذربایجان شرقی شناخته شده و در سال 1385 و در راستای ارتقای کیفیت محصولات و دستیابی به تکنولوژی های جدید در حوزه های تخصصی آرد با خرید ماشین آلات جدید، ظرفیت کارخانه آرد اطهر به 200 تن در روز رسیده و به عنوان اولین تولید کننده آرد های تخصصی در کشور مطرح می گردد.

در سال 1392 با عنایت به کیفیت بالا و تنوع محصولات، عملاً ظرفیت کارخانه آرد اطهر جوابگوی درخواست مشتریان نبوده و لاجرم مدیریت گروه مصمم به توسعه و احداث خط جدید با ظرفیت 400 تن شده و در نهایت از سال 1394 با تولید 600 تن آرد در روز به یکی از کارخانجات پیشرو در صنعت آرد کشور تبدیل می شود.

در سال 1394  تأسیس شرکت بازرگانی به نام شرکت « بازرگانی اطهر غلات ایرانیان» یکی دیگر از اقدامات موثر در توسعه گروه صنعتی اطهر می باشد که در راستای برنامه استراتژِک گروه و به منظور تأمین مواد اولیه شرکت ­های گروه صنعتی اطهر و صادرات محصولات آن ها صورت گرفته است. شایان ذکر است در جریان واردات گندم و صادرات آرد توسط شرکت بازرگانی اطهر غلات ایرانیان، شرکت آرد اطهر به یک شرکت موفق در زمینه صادرات آرد تبدیل شده و به لطف خدا و تلاش همکاران گروه، رتبه یک کشور در صادرات آرد را در سال­ های 96 و 97 کسب می نماید.

در سال 1394 یکی دیگر از اقـدامات گروه صنعتی اطهر ایجاد نانوایی­ های زنجیره­ای « نان کامل اطهر» در استان آذربایجان­شرقی می باشد. گروه صنعتی اطهر برای اولین بار در کشور توفیق تولید آرد کامل صنعتی برای استفاده در صنعت پخت نان را داشته که در حوزه سلامت سیستم گوارشی انسان نقش اساسی دارد. در این رابطه با ایجاد مجتمع­ های نانوایی بهداشتی و لوکس به تولید انواع نان از آرد کامل پرداخته که با استقبال و تشویق بی­نظیر مردم و مسئولین در توسعه زنجیره­ای نان کامل اطهر مواجه شده است.

در سال 1396 کارخانه گونی ­بافی تحت عنوان شرکت « اطهربافت» در شهرک صنعتی عجب­شیر تأسیس شد.

در سال 1397 گروه صنعتی اطهر بزرگترین واحد تولید خوراک دام و طیور شمالغرب کشور را  با نام شرکت « اطهردانه آذربایجان» راه اندازی نموده و با نصب ماشین آلات روز اروپایی تولید خوراک دام و طیور اکسپند شده (ژلاتینه شده) را برای اولین بار در کشور و با راندمان 20% بالاتر از تکنولوژی­ های موجود در کارخانجات آغاز نموده است.

مجموعه گروه صنعتی اطهر با تعداد بیش از 400 نفر کادر فنی، عملیاتی و ستادی در نظر دارد با توسعه کارخانجات بویژه کارخانه روغن کشی در محدوده شرکت اطهردانه آذربایجان، در زنجیره تولید آرد، نان، خوراک دام و طیور و نیز تولید روغن، نقش به سزایی در امنیت غذایی کشور و نیز ایجاد فرصت های شغلی برای 800 نفر داشته باشد.

چشم انداز هلدینگ اطهر

گروه صنعتی اطهر در سال 1400 به عنوان بزرگترین تولید کننده آرد انواع غلات و پیشرو در تولید محصولات جدید و متمایز با بیشترین سهم بازار با حفظ برند برتر در صنایع غذایی کشور


مشتریان ما

مشتریان ما سرمایه ما هستند....